RE/MAX Top Club Platinum

Udělení ocenění TOP CLUB GOLD a TOP CLUB PLATINUM

I letos si naši realitní makléři zasloužili ocenění Top club Gold a Top club Platinum.

Společnost RE/MAX je nejsilnější a nejrozsáhlejší realitní sítí nejen na našem území ale i ve světě. Zásluhu na tom má i TOP CLUB.

TOP CLUB je klub nejlepších a nejproduktivnějších realitních makléřů společnosti RE/MAX, kteří se podílejí na silném postavení značky, díky jejich vysoké produkci a profesionálnímu přístupu. Každý rok se uděluje ocenění realitním makléřům, kteří splní předem stanovený plán. Mezi nimi se znovu objevili i makléři našich kanceláří RE/MAX 4 you a RE/MAX Commercial Group.

Ocenění TOP CLUB GOLD

Za kancelář RE/MAX 4 you obdrželi ocenění TOP CLUB GOLD František Žikeš, Josef Ohera a Petr Andrášek. Za kancelář RE/MAX Commercial Group byl oceněn Jiří Krupka. Všichni tak obhájili své ocenění z minulých let.

Ocenění TOP CLUB PLATINUM

Ocenění TOP CLUB PLATINUM si znovu zasloužili, za kancelář RE/MAX 4 you Milan Gavenčiak, Jaroslav Noska a za kancelář RE/MAX Commercial Group Petra Feřteková.

 

Všem našim makléřům gratulujeme.

2018-03-26_gold   2018-03-26_platinum

 

 

0 Odpovědi

Napsat komentář

Chcete se zapojit do diskuze?
Neváhejte a pošlete příspěvek!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>