Ocenění:

o-iso17024
o-insolvencni-spec
o-profesional
RE/MAX Top Club Gold

O mně:

Moje cesta k realitnímu makléři v Rychnově nad Kněžnou vedla přes spolupráci s RE/MAX Akademií, kde jsem se spolupodílel na projektu Certifikace realitních a makléřů a koncepce vzdělávání. Po několika letech této zajímavé práce jsem začal pracovat jako realitní makléř v mém rodišti na Rychnovsku, kam jsem utekl z Prahy, kde jsem doposud žil. Nikoho jsem zde neznal, takže začátky byly těžké. Na druhou stranu jsem měl obrovskou příležitost začít budovat značku RE/MAX – Zdeněk Pilbauer od čistého stolu. Důrazem na maximální kvalitu, kterou jsem se naučil v akademii při projektu ISO, jsem začal získávat pozitivní reference a řadu zakázek. Nyní pracuji pouze na reference a své zákazníky si vybírám. Díky tomu je pro mě práce velkou radostí a naplňuje mou vášeň pro komunikaci a pomáhání lidem. Nahrazuje mi to předchozí povolání, kdy jsem pracoval jako učitel a trenér mentálně postižených sportovců, protože tuto práci jsem s těžkým srdcem ze zdravotních důvodů opouštěl. Bude mi potěšením pomoci i Vás prodejem nemovitosti.

Prodal jsem:

Reference:

Makléř měsíce:

  • Březen 2019 - Praha
  • Únor 2019 - Praha

Kompletní přehled ocenění zde.

  • Březen 2019 - Praha
  • Únor 2019 - Praha

Zeptejte se mě:

Aktuální nabídka

Chci prodat nemovitost

Pokud uvažujete o prodeji nemovitosti, jste na správném místě. Abych Vám mohl co nejlépe pomoci, vyplňte prosím, formulář níže. Vyplnění formuláře je nezávazné!

V případě navázání spolupráce, Vám poskytnu kompletní služby včetně právního a finančního servisu a postarám se o prodej Vaší nemovitosti pomocí nejmodernějších technik, které poskytují pouze realitní makléři sítě RE/MAX.

Denně se mi dostává mnoho poptávek po koupi nemovitosti. Je tedy možné, že už i pro Vaši nemovitost mám vhodného kupce.

Zadejte Vaši nabídku

Leták RE/MAX 4 Mgr. Zdeněk Pilbauer

Zajímá Vás, co nového se děje ve světě realit a jaká je aktuální nabídka a poptávka po nemovitostech?

Přečtěte si aktuální vydání mého letáku níže.

  • Aktuální vydání

Tisk Pilbauer NWS 5

  • Všechna vydání

Click here to add your own text