Realitní makléř kanceláře RE/MAX 4 you František Žikeš

Ocenění:

Certifikovaný makléř 2. stupně

O mně:

Před vstupem do REMAXu jsem působil v zaměstnaneckém poměru různých zahraničních firem. Ke změně mě přiměla nejistota druhého dne.
Pro REMAX jsem se rozhodl pro její jméno, pro jeho dosah působnosti kdekoliv na světě, samotný obchodní systém. Proč 4 you? Kromě již zmíněného v předcházející větě, hrál prioritu majitel Pavel Hasmann („normální“ lidský člověk + jeho charisma)
Ne nadarmo se říká „každý začátek je těžký“. U mě to platilo obzvlášť, neboť jsem reality začal dělat na vedlejší úvazek po práci.
Co chci dělat, mít – kým chci být ? Myslím, že to vystihnou mé priority – 1. Bůh, 2. rodina, 3. práce
Vstupem do REMAXu jsem získal volnost řídit si jak svůj čas, tak samotnou práci. Na této činnosti mě asi nejvíce uspokojuje to, že výsledkem mé práce je pomoc druhým lidem.
Doporučil bych RE/MAX 4 you ? Proč ? Kancelář RE/MAX 4 you bych určitě doporučil a to z důvodu profesionality, otevřenosti, serióznosti a lidskosti všech, kteří zde působí.

Prodal jsem:

Reference:

Realitní makléřka kanceláře RE/MAX 4 you František Žikeš

Spokojení klienti Františka Žikeše děkují za profesionální přístup při prodeji nemovitosti

Děkujeme Vám za příkladný, vstřícný a pohotový profesionální přístup k prodeji nemovitosti č.p. 46 v obci Hlavečník. O nákup této nemovitosti jsme projevili zájem 3.3.2016 a dne 20.4.2016 již byla podepsána kupní smlouva a učiněn vklad do katastru nemovitostí. Po celou dobu jste nás průběžně informoval o učiněných krocích a okamžitě zodpovídal naše dotazy. Z […]

Makléř měsíce:

  • Červenec 2018 - Chomutov
  • Prosinec 2017 - Chomutov
  • Srpen 2017 - Chomutov

Kompletní přehled ocenění zde.

  • Červenec 2018 - Chomutov
  • Prosinec 2017 - Chomutov
  • Srpen 2017 - Chomutov

Zeptejte se mě: