hauptmanova-blog

Poděkování paní Hauptmanové za úspěšný prodej

Svou nemovitost v Mostě jsem prodával téměř 1 rok. Po mnoha telefonátech prakticky jen od realitních kanceláří jsem již moc nevěřil, že se byt podaří rozumně a v dohledné době prodat. Po nezávazných dohodách s jinými realitkami, kdy pořád jen mluvili o tom, že cena bytu je vysoká, mne tyto řeči přestaly bavit. Nejen, že se mě většina agentů a zástupců snažila neustále přesvědčovat ať snížím cenu, ale nikdo z nich nebyl natolik aktivní, aby sehnal relevatního zájemce.
 
Když mě kontaktovala paní Helena Hauptmanová z Remaxu, popravdě jsem moc nevěřil, že by se mohlo něco výrazněji s prodejem pohnout. Po podpisu zástupních smluv jsem byl ale překvapen, jak aktivně paní Helena pracovala. Neustále mě informovala a dávala zpětný feedback a nakonec za asi čtvrt roku se podařilo najít vážného zájemce, se kterým se i podařilo podepsat rezervační smlouvu. V tuto chvíli aktivita paní Hauptmanové nabrala ještě na větší intenzitě a entuziasmus, se kterým pomohla s úředními záležitostmi nejen mě, ale i kupujícím, byl obdivuhodný.
 
Chtěl bych touto cestou paní Hauptmanové ještě jednou poděkovat za pomoc a doufám, že její pečlivost jí pomůže k dalším úspěšným obchodům.
 
S pozdravem
 
Jiří Zítka
0 Odpovědi

Napsat komentář

Chcete se zapojit do diskuze?
Neváhejte a pošlete příspěvek!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>