Zprávy z tisku

realitní kancelář RE/MAX 4 you

pavel-hassman-kariera

Lidé v kraji hladovějí po bytech. Je jich nedostatek a cena stoupá

Lidé opouštějí sídliště, kde byty skupují investoři, a snaží se koupit sousedství slušných lidí.

MIROSLAVA ŠEBESTOVÁ Ústecký kraj – Kdo prodává byt, vydělá. Kdo chce koupit, zřejmě bude hledat měsíce a přihazovat další tisíce. Volných bytů k prodeji je napříč krajem málo, a tak jejich cena stoupá. „Jen za poslední rok narostly ceny bytů v lepších oblastech o deset až patnáct procent,“ potvrdil trend majitel chomutovské realitní kanceláře RE/MAX 4 you Pavel Hassman.

Číst dál

remax_jednicka

Vodoměry dům neřeší. Sousedé roztáčejí kohoutky a my platíme i za ně

Pronajímám byt po rodičích v domě, kde si společenství vlastníků jednotek odsouhlasilo, že nebudou používat vodoměry. Spotřebu rozpočítávají podle hlášených osob v bytě. Díky tomu náš nájemník neustále doplácí na ty, kteří roztáčejí kohoutky od rána do večera, píše Dana do seriálu Sousedské války.

Číst dál

_k__l_nek

HYPOTÉKY: KONEC ZLATÝCH ČASŮ BUDETE SE I VY MUSET STĚHOVAT?

V realitní branži to loni vřelo jak v Papinově hrnci. Ceny nemovitostí lámaly rekordy směrem nahoru, úroky hypoték zase směrem dolů.
Letošní rok však – díky zásahu České národní banky a nové legislativě – mnoha lidem vezme iluze o krásném pohodlně spláceném bydlení; a bude to bolet. Kolik majitelů hypoték časem nebude schopno splácet své závazky?

Číst dál

pavel_hassman_starsi

Realitním kancelářím docházejí nemovitosti, nabídka se za rok ztenčila o pětinu. Největší nouze je o garsonky

Velký zájem po nových bytech způsobil, že se realitním kancelářím za poslední rok výrazně ztenčila nabídka nemovitostí.
Největší nouze je v současnosti o garsonky v Praze a Brně.
Díky tenčící se nabídce mohou makléři zvyšovat ceny. Častěji nemovitosti prodávají pomocí aukcí.
Lidé, kteří si chtějí koupit byt či dům, mají stále menší možnosti výběru. Nabídka realitních kanceláří se jen za poslední rok výrazně ztenčila. Může za to silná poptávka po nemovitostech, kterou zapříčinily rekordně nízké úrokové sazby hypoték.

Číst dál

Zprávy z tisku - RE/MAX Czech Republic - CZECH SUPERBRANDS AWARD 2015.

Realitní síť RE/MAX získala ocenění Superbrands 2015

Komise expertů udělila realitní síti RE/MAX ocenění Superbrands 2015. O udělení titulu se rozhoduje na základě spotřebitelského průzkumu, prováděného agenturou GFK, expertní skupinou Brand Council, která je tvořená odborníky v oblasti brand marketingu, zástupci profesních organizací, kreativci a experty na oceňování značek.

„Uděleného ocenění si velmi vážíme a je pro nás dalším potvrzením kvality servisu, který svým klientům umíme poskytnout. Vždy jsme se snažili být leadery, kteří do realit zavádí nové postupy a zlepšují kvalitu služeb. To, že jsme v rámci realitního trhu jedinými držiteli takového ocenění, naši pozici jen potvrzuje,“ říká k ocenění Hanuš Němeček, výkonný ředitel RE/MAX.

Program Superbrands odstartoval před 20 lety ve Velké Británii, v České republice byl zahájen jeho třetí ročník. Cílem ocenění je poskytnout zákazníkům přehled o významných značkách, které ovlivňují jejich každodenní životy. Cena Superbrands Award je uznávána jako speciální ocenění v 88 zemích na pěti kontinentech.


Zprávy z tisku RE/MAX CZECH