Superbrands-diplom-Gepard-0

Gepard Finance jsou Superbrands 2017

Získali jsme prestižní ocenění Superbrands pro rok 2017. Jsme rádi, že jsme se touto formou začlenili do rodiny vynikajících odborníků a specialistů v mnoha oborech na českém trhu. Nedosáhli bychom toho bez neutuchající podpory našich spolupracovníků, hypotečních makléřů, obchodních partnerů, našich nejbližších a především vás, klientů.

Kdo získává titul Superbrands
Projekt Superbrands vznikl ve Velké Británii jako nezávislá autorita pro hodnocení a oceňování obchodních značek. Obdržet pečeť Superbrands neznamená jen uznání odborníků, ale také být ohodnocen jako značka s vynikajícím postavením, která představuje pro zákazníky významné hodnoty. Ocenění Superbrands se dnes uděluje v téměř 90 různých zemích na pěti kontinentech.

V Česku funguje program Superbrands od roku 2013. Jeho cílem není značky jen ocenit, ale také pomoci zákazníkům k lepšímu výběru na trhu. Oceněné značky se navíc stávají inspirací pro další podnikatele, kteří by rádi následovali jejich příkladu.

V čem jsme jiní?
Naší snahou je provést klienta džunglí finančního poradenství a ochránit jej od davů Univerzálních Finančních Odborníků (zkratka UFO). Podstatou jejich činnosti je zprostředkovat různé finanční produkty za každou cenu, přičemž jejich problematice rozumí jen okrajově. Blízká setkání s těmito UFO nejsou ničím výjimečným, neboť finančním odborníkem či poradcem se může nazývat takřka kdokoliv.

Univerzální věci a multifunkční zařízení ale málokdy plní svůj účel stoprocentně, proto se zaměřujeme především na oblast hypoték a klademe důraz na kvalitní servis. Naše hlavní přidaná hodnota je, že jsme specialisté. Hypotečnímu poradenství se věnujeme na plný úvazek.  Kvalita poradenství a služeb v oblasti financování bydlení je pro nás klíčová.

Makléř Gepard Finance zprostředkovává hypotéky výhradně makléřským stylem, to znamená, že nabízí produkty všech bank, do banky předává kompletní složku a s klientem zůstává po celou dobu čerpání a splácení úvěru.

Zájmy klienta jsou pro makléře na prvním místě, vyřídí za něj veškerou administrativu a postará se o bezproblémové čerpání hypotéky.

Protože je hypotéka zpravidla závazkem na celý život, je potřeba mít za zády zkušeného makléře s certifikací kvality FÉR hypotéka, na kterého je spolehnutí za každé situace.

0 Odpovědi

Napsat komentář

Chcete se zapojit do diskuze?
Neváhejte a pošlete příspěvek!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>