57079787_546871112502486_220074145721876480_n

Makléři měsíce za Březen 2019

Tak jako každý měsíc, tak i za první jarní jsme vyhlásili naše makléře měsíce za jednotlivé kanceláře. Za Chomutov si svou pozici opět obhájil Jaroslav Noska, za žateckou kancelář to tento měsíc vyhrál Petr Andrášek, v pražské kanceláři si svou pozici opět udržel Mgr. Zdeněk Pilbauer a v Mělníku jsme vyhlásili Ivetu Jakubíkovou.

Jaro se ukázalo jako produktivní období a my všem našim makléřům gratulujeme ke skvělým výsledkům a přejeme, aby se jim dařilo i nadále!

zlatka2019-blog

Poděkování makléřce Gründlingové za rychle prodanou nemovitost

Dobrý večer,

ráda bych Vás informovala o práci Vaší makléřky Zlatky Grundlingové.

S prací p.Zlatky jsem víc,než spokojená. Nejen díky tomu, že se podařilo prodat byt v rekordně krátkém čase, ale hlavně pro její, dle mého názoru a zkušeností s jinými makléři, osobitý, nadstandardní a lidský přístup. O každém i sebemenším kroku jsme byli okamžitě informováni. Hodnotím i to, že se postarala o veškerý následný servis spojený s prodejem.

Chci vyzdvihnout její naprosto profesionální práci s lidským přístupem.

Velice ráda se na ni a vaší Realitní kancelář opět obrátím. Přeji spoustu dalších spokojených klientů.

S úctou a poděkováním,

Jana Nová

chart-4065756_1280

Ceny bytů pomalu šlapou na brzdu. Nájmy stále rostou

Ceny bytů pomalu ale jistě končí s nárůstem, který byl v poslední době značný. Důvodem je i ochlazení hypotečního trhu. Naopak nájmy stále rostou a jejich pokles odborníci zatím neočekávají. Lidé tak stojí před otázkou, jestli si byt koupit nebo jen pronajmout.

Ceny bytů se zastavily především kvůli zpřísněným podmínkám pro získání hypotéky. Jejich vlivem došlo také k ochladnutí poptávky, zájemci o koupi často déle přemýšlejí a vybírají, oproti tomu prodávající se stále snaží prodávat za vysokou cenu. Těží především z toho, že na trhu nadále panuje nedostatek nemovitostí a nové přibývají jen pomalu. Dokud bude ale ekonomická situace optimistická jako nyní, kupující nemohou očekávat nějaké dramatické zlevňování. Ceny se budou pohybovat na současné úrovni,uvedl Pavel Hassman, RE/MAX 4 you. Číst dál

55842792_382704779125764_4237173082193657856_n

10 let v naší kanceláři!

Už je to 10 let, co se přidaly mezi nás!

Jsme rádi za každého člena v našem týmu, avšak velké poděkování nyní patří Kateřině Ortmanové a Marcele Ondrušové, které jsou naší součástí už  krásných 10 let.

V kanceláři RE/MAX 4 You působí již téměř od začátku založení a  my velice děkujeme za vaší loajalitu a práci, kterou odvádíte.

Děkujeme a těšíme se na další společně strávená léta, Číst dál

Návrh bez názvu (5)

Dům a zahrada Louny 2019

23. ročník výstavy Dům a zahrada v Lounech, JE TADY!

Přijďte nás navštívit a užít si prima den s RE/MAXEM. ☀

Najdete nás u pavilonu A, kde si s námi můžete dát šálek dobré kávy a využít konzultací s našimi makléři. Myslíme však i na ty nejmenší, proto nebude chybět ani skákací hrad, soutěže a spousta balónků. Číst dál

zlatka2019-blog

Spokojená klientka makléřky Zlatuše Gründlingové

Ráda bych vyzdvihla skvělou práci p.Z. Gründlingové. Stala se mou makléřkou při koupi bytu v Mostecké ulici a po celou dobu odváděla naprosto profesionální práci. Celá koupě proběhla bez sebemenších komplikací a jsem přesvědčena,že to bylo především díky osobnímu přístupu paní makléřky,která mě se vším pomáhala, a to i nad rámec svých povinností. Paní Zlata Gründlingová je skvělou vizitkou společnosti RE/MAX a já se na ní určitě obrátím i v budoucnu.

S pozdravem Daniela Hošková

sb_2019_2

RE/MAX obdržel již po páté vynikající ocenění SUPERBRANDS

RE/MAX obhájil Superbrands, děkujeme!

Titul Superbrands je speciálním uznáním kvality značky a jejího postavení na lokálním trhu. Kromě společnosti RE/MAX byly na seznamu nominovaných kandidátů i další realitní kanceláře. Ovšem názor zákazníků i odborné poroty přidělil toto prestižní ocenění naší síti, a to už po páté v řadě! Je obrovským úspěchem, že se nám podařilo titul udržet. Zároveň to vnímáme jako závazek vůči našim klientům. Vždy jsme si zakládali na inovacích a kvalitě poskytovaného servisu. A právě tyto faktory stojí za obhajobou ocenění.

Číst dál